poniedziałek, 31 października 2016

Corneco - szkodniki drewna


CORNECO zwalczanie owadów w drewnie


Corneco jako lider w zwalczaniu owadów w drewnie proponuje swoim klientom bezpieczne, skuteczne i sprawdzone rozwiązania w zakresie zwalczania owadów w drewnie. Nasze działania to przede wszystkim dezynsekcja drewna, ochrona obiektów drewnianych, kościołów, cerkwi, muzeum, skansenów, domów z drewna, etc. Firma Corneco nie tylko wyznacza nowe kierunki i dostarcza najnowsze rozwiązania w zakresie zwalczania ksylofagów, ale też pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami przy współpracy z naukowcami z SGGW w Warszawie oraz Politechniki Warszawskiej. Współwłaścicielem firmy jest prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło pracujący w Katedrze Chemii Nieorganicznej i Technologii Ciała Stałego na Politechnice Warszawskiej. Więcej na temat działalności Corneco można przeczytać na stronie www.szkodnikidrewna.com. Firma Corneco jest rekomendowana przez Panią Dorotę Szelągowską z programu "Dorota Cię urządzi".


szkodniki drewna CORNECO

Przykładowe realizację GRUPY CORNECO: 
gazowanie kościoła Grupa CORNECO
Wykonanie przez Corneco sp. z o.o. usługi dezynsekcji elementów drewnianych (fumigacji, gazowania) kościoła, świątyni, cerkwi.

Dezynsekcja muzeum Corneco
Zwalczanie szkodników drewna w wykonaniu specjalistów Corneco w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. 

Gazowanie domu Corneco
Fumigacja/gazownie domu, poddasza - zwalczanie Spuszczela Pospolitego (Hylotrupes bajulus) zabezpieczenie przez firmę Corneco sp. z o.o.
Corneco szkodniki drewna
Zwalczanie Drewnojadów tzw. "korników" w drewnianym domu. Domy z drewna trzeba doszczelnić jeszcze dokładniej i dodatkowo zabezpieczyć. Corneco kładzie nacisk głównie na jakość, ale priorytetem jest bezpieczeństwo. 

TAGI: Corneco, dezynsekcja drewna, Fumigacja domu, zwalczanie korników, GRUPA CORNECO. 

Brak komentarzy: